.

לייצר את הגבר האידיאלי שמתאים לך

צפי בסרטון על התוכנית המקיפה ליצירת הגבר האידיאלי, וצאי למסע מרתק שיהפוך אותך לאלופה במערכות יחסים! למדי ב- 12 מפגשים בלבד, כיצד לייצר את הגבר והזוגיות האידיאלית שמתאימה לך.

הצטרפי
אליי ובואי לייצר את הגבר שלך!

התוכנית הינה אישית ותבוצע ב- 12 מפגשים, בני 60 דקות כל אחד פעם בשבוע, כולל בנוסף יום יציאה לשטח בליווי 1:1.
למידע נוסף, לחצי כאן.

מיטל צדוק |  מנהלת משרד

נמרוד אדם טוב ורגיש, מתחשב וקשוב עם ניסיון חיים והבנה עמוקה של המתרחש בלב. עזר לי להתפתח ולראות תמונה ברורה ושלמה של הסביבה שבה אני חיה ובעיקר בשביל הזוגיות שלי. מאחלת לכל אחד את הליווי איתו ומאמינה מכל הלב שתתאהבו בו ממבט ראשון.

נשים שרוצות להצליח עם גברים

היי יקרה, האם את מתוסכלת מכך שאינך מבינה את ההתנהגות של גברים?
האם את מתאכזבת מכך שדווקא אחרי שהיה לכם דייט מעולה, הוא לא מתקשר אלייך?
האם הגברים שאת יוצאת איתם לוקחים אותך כמובנת מאליו, ואינך מרגישה נאהבת ומוערכת?

אם את רוצה לשנות את זה, הגעת למקום הנכון.

פיתוח אינטליגנציה רגשית בזוגיות

בשנים האחרונות הוכח שככל שרמת האינטליגנציה הרגשית של אישה גבוהה יותר, כך עולה שביעות הרצון שלה מתקשורת וממערכות יחסים עם גברים וזאת מאחר שיש לה את הכלים להתמודד עם קונפליקטים ותובנה.

נשמע מעניין, ספר לי עוד איך זה עובד 

שמח שמצאת עניין בתוכנית, האמת, אין פשוט מזה!
התוכנית מבוססת על שילוב של מפגשים פרונטליים ומקוונים, הדרכה אישית, יום יציאה לשטח 1:1 איתי וכמובן גולת הכותרת - ליווי רגשי אישי לפיתוח אינטליגנציה רגשית. 

כאן מתחת אני מפרט את תכני הקורס, כל שעליך לעשות הוא לעבור עליהם ולאחר מכן לפנות אליי באמצעות הטופס. אני באופן אישי אחזור אליך עם מענה מפורט לכל השאלות. 

חלק מהכלים והמיומניות אותם תרכשי בתוכנית ליצירת הגבר האידיאלי וזוגיות שנכונה לך:

שינוי ושיפור דפוסי חשיבה

נבחן ונראה אילו דפוסי חשיבה יש לך בחיים שכרגע לא תומכים בהצלחה שלך ותקבלי כלים חדשים שישפרו את התקשורת והיחסים שלך בינך לבין עצמך ובינך לבין האנשים הסובבים אותך.

יצירת תקשורת חיובית

אנשים שפגעו בך בעבר או אנשים שפוגעים בך היום וקשה לך לדבר על זה ולתקשר איתם כמו אבא, אמא, אח, אחות, האקסים שלך וכל אדם שאת מרגישה רע ממנו -אני אלמד אותך איך לתקשר איתם בצורה חיובית שתחייב אותם להקשיב לך, לאהוב אותך ולכבד אותך.

בניית הביטחון העצמי שלך

בשלב זה אנו נעבוד על שיפור הביטחון העצמי שלך. אחד מהשלבים הכי חשובים של התוכנית. בניית הערך העצמי שלך הוא כלי חשוב ליצירת הצלחות בחיים שלך, עם גברים ובכל מערכת יחסים.

הגבר האידיאלי שלך

מחקרים מראים שהאדם שהכי קרוב לנשים אי פעם הוא הבן זוג שלהן. לכן אני ואת נייצר את הגבר האידיאלי שלך בצורה מפורטת וייחודית עד לרמה שתדעי כל פרט ופרט בו עוד לפני שתפגשי אותו.

הכרת גברים בשטח - ברמה הפרקטית

לאחר שנייצר את הגבר האידיאלי שלך ותדעי בדיוק מה את רוצה, נוכל להתקדם ולמצוא אותו. נצא לשטח ביחד, אל המקומות בהם הגבר אידיאלי שלך צפוי להיות ותוך כדי הדרכה איתי, את תדעי בדיוק מה להגיד ומה לעשות, כדי לקבל מספרי טלפון מגברים שמתאימים לך. כאן את תקבלי כלים ברמה התיאורטית ובעיקר הפרקטית - איך להשיג כל גבר שאת רוצה.

הזמן שלך יקר = מי ראוי לצאת איתך לדייט

הזמן שלך יקר ולכן אני אלמד אותך איך לתת את הזמן שלך למי שראוי. מי שלא ראוי לא יקבל את הזמן היקר שלך. אנו נבחן לעומק כל אחד מהגברים על ידי תסריט שיחה שנייצר ביחד וזה יעזור לך למקד את השיחה ביעילות כדי לדעת האם אותו גבר מתאים לך או לא.

הדייטים

את הולכת לצאת לדייטים עם אותם גברים שמתאימים לך. אלו שעברו את שלב הסינון הראשוני בטלפון. את הולכת לחוות חוויות בדייטים כמו: איך כל אחד גורם לך להרגיש, איך היה הדייט והאם זה ענה על הציפיות שלך. המטרה היא שתגיעי מוכנה לצאת עם הגבר האידיאלי שלך בשלבים הבאים.

ליווי

את הולכת לנסות בכוחות עצמך את כל מה שלמדת עד עכשיו. המטרה היא להתנסות לבד אחרי שכבר רכשת את כל הכלים שיעזרו לך להתמודד בכל מיני סיטואציות עם סוגים שונים של גברים. במקביל את תמשיכי לקבל ליווי שזמין לך לכל שאלה ולכל אתגר שיהיה לך בעתיד.

תחזוק הקשר הזוגי

מגיע לך כפיים, השגת את מה שבאת עבורו - הגבר האידיאלי שלך. בשלב זה את תקבלי ממני גישה לקבוצה סגורה שבה אני נותן טיפים וכלים שבועיים עם המון ערך שיעזרו לך לשמר את מערכת היחסים שלך ולתחזק את הקשר שלך בצורה משמעותית ומעצימה עם בן זוגך האידיאלי.

מספרים משתתפי הקורס:

נמרוד הרגיש והחכם, בעל ראיית הטוב שבכל דבר ויודע להנחות אחרים להגיע למקום הזה בעצמם גם כן. אהבת האדם שבו טהורה, אהבה אמיתית ללא תנאי לעצמו ולאחרים, ומתוך כך פועל בכל רגע ורגע להעצמת האנשים שבסביבתו. אדם מדהים ומטפל מדהים.

אוריה זאבי

יועצת רגשית בארגון

נמרוד האלוף מלא במוטיבציה, אנרגיות טובות, יודע להעביר את המסר בצורה נכונה ומשקיע מאוד במטופלות שלו!! מניסיון מלא איכפתיות ודאגה להצלחת הזוגיות שאותה אתן רוצות להשיג, מומלץ מאוד.

כנרת סיונוב

מטפלת ברפואה תזונתית

 שריינו מקומכן - התוכנית מוגבלת ל- 10 נשים!

מלאי את טופס ההרשמה ואצור איתך קשר בהקדם!

נמרוד יוספיאן |  מאמן לפיתוח אינטליגנציה רגשית נשים שרוצות לייצר זוגיות רומנטית ארוכת טווח

היום, אחרי שכבר עזרתי לנשים להגיע להצלחות האישיות שלהן בתחומים של ביטחון עצמי, מערכות יחסים, זוגיות, גישור, דיכאון וחרדה. אני מזמין אותך גם לפתח את האינטליגנציה רגשית שלך ולעבור איתי חוויה של פעם בחיים, להבין את הרגשות שלך ולדעת איך להגשים את הרצונות והשאיפות שלך בצורה אסטרטגית שבעיקרה נכונה לך רגשית.

הצטרפי
אליי ובואי לייצר
את הגבר שלך!

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.