מה מניע אותי בניהול העסק?
צ'אט נמרוד
נמרוד יוספיאן ✦

• 17 פברואר 2019 • זמן קריאה 5 דקות

מההמבורגר העצוב בעולם - להקמת עסק מצליח

עודכן ב: 23 אפריל 2021

בגיל 12 החיים זימנו לי התנסות כואבת שטמנה בחובה מתנה גדולה. הייתי ילד תמים ולא הוזמנתי למפגש חברתי. בעידוד ההורים שלי, החלטתי ללכת למרות זאת.

כשהגעתי למפגש הילדים איימו עליי וביקשו שאלך מאחוריהם, 10 צעדים. אני זוכר שאכלנו המבורגר – הם בצד אחד ואני בשני. זה היה ההמבורגר הכי עצוב בעולם…

אמנם, המטרה לא איחרה להגיע. מתוך העצב עלתה בי תובנה פשוטה אך עמוקה, והיא נחקקה בי ומלווה אותי מאז: “אני יכול לעשות הכל (וכך כל אחד אחר…). כל מה שאני רק רוצה! לעולם לא אלך 10 צעדים אחרי אף אחד יותר”.

תחושת ההשפלה והבדידות התחלפו בתחושה של ניצחון ויצירה. תודעה של חוסר וקורבנות התחלפה בתודעה של שפע ויצירה. פעלתי מתוך שאלה: “איך אני יכול להגיע להצלחה ולרתום את הסביבה לטובת כולנו?”

Photo by Los Muertos Crew from Pexels

דיברתי לעצמי, התבוננתי באנשים ופיתחתי את האינטליגנציה הרגשית. בחרתי לאתגר את עצמי ולמדתי. המון. מאז אני יודע שככל שארחיב את מאגרי הידע ואהיה פתוח להתנסויות, כך אגשים את עצמי ואהיה מוערך.

למדתי אומנויות שונות, העמקתי בתחום ההתפתחות האישית והתמקצעתי במכירות, עיצוב ועריכה. בכל תחום זיהיתי אנשים מובילים ומצליחים שאני יכול ללמוד מהם. הקמתי עסקים שונים ומצליחים כשהמשמעותיים עבורי הם ליין ריקודים לטיניים וליווי נשים בבניית מערכות יחסים.

עולם תת-המודע נפתח בפניי כאשר למדתי ב”בר אילן” הנחיית NLP ודמיון מודרך. נחשפתי לרובד עמוק ומשמעותי בתחום ההתפתחות האישית.

שנות העבודה שלי עם אנשים בתחומים שונים (ריקוד, הנחייה, התפתחות אישית, מערכות יחסים ופיתוח האינטליגנציה הרגשית), הביאו אותי לתובנה שרובנו מנוהלים על ידי רגשות ודפוסים שאיננו ערים לקיומם. אלה מרחיקים אותנו מהתוצאות הרצויות שלנו וגורמים לייסורים. עוד, זיהיתי צורך חוזר של אנשים להכיר בערך שלהם, בעיקר נשים.

מתוך תובנה זו וההתנסויות השונות שחוויתי לאורך השנים, הוקמה שיטת “ניתוב רגשות להצלחה”, באמצעותה ביקשתי לפנות לקהל של בעלות עסקים המעוניינות להרוויח כפי שמגיע להן, ולבטא את העוצמה והעשייה שלהן מתוך עצמאות, חופש וביטחון. למעשה, מטרתי בהקמת העסק הייתה לסייע להן לפרוץ את אזורי הנוחות וליצור הצלחות ורווחים בעסק ובחיים.

חלומות הן מתנה והן נועדו להתגשם, וכמו שהצלחתי לצאת ממצב של עצב עמוק למצב של הגשמה עצמית והצלחה – כך גם כל אחת ואחד ראויים ליהנות מהמתנות שלהם. איך עושים זאת?

אני מזמין אתכן, בעלות עסקים המרגישות שמגיע להן והן יכולות יותר, להצטרף לקהילה שלי ולפנות אליי כדי לבנות את עסק החלומות.

© All Rights Reserved. Nimrod Yoseffian 2021

האתר עוצב על ידי עינת יוספיאן בניית אתרים