איך מזהים הצלחות?
צ'אט נמרוד
נמרוד יוספיאן ✦

• 5 ינואר 2019 • זמן קריאה 4 דקות

ההווה הוא מתנה

עודכן ב: 24 מרץ 2021

כשאני שואל לקוחות (בעלות עסקים שאני מלווה) מה הן ההצלחות שלהן, כמעט תמיד התשובות המתקבלות הן ההיפך ממה ששאלתי – כל מה שלא עובד. מעציב עוד יותר להבין שכולנו כאלה, הרי נוח לנו באזור הזה שמחפש מה לא עובד, מה לא בסדר, להתייסר. זה הטבע שלנו. ככה אנו ערניים יותר ושורדים.

פה בדיוק העניין – צורת החשיבה הזו מביאה אותנו למצב שבו אנחנו שורדים ולא חיים. מתעסקים באובססיביות בחוסר ומצניעים הצלחות. אותן לקוחות, כמובן, מצפות ליצור הצלחות בחיים ובעסקים ולא מבינות היכן הטעות…

Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

אז אני אספר לכם, חברים, שלהכיר בהצלחות שלנו זה הבסיס לחיים בריאים. זה הבסיס ליצירה של הצלחות גדולות יותר. זה הבסיס לתקשורת נכונה וזורמת עם היקום, אשר בסופו של דבר תייצר לנו הכנסות. 

תחשבי על זה ככה: תינוק זוחל, עומד, אחר כך לומד לאט לאט לצעוד, ללכת ורק אז הוא לומד לרוץ ומצליח. מוחאים לו כפיים לאורך כל הדרך ומכאן זה המקום שלי לומר לכן את המשפט המכונן הבא ← מבלי לזהות “הצלחות קטנות” לא נדע לייצר הצלחות גדולות! 

מה זה אומר?
זה אומר שמבלי להעריך את מה שאנו עושים עכשיו, לא נהיה מסוגלים לראות את הקיים ולמעשה נחיה בתחושה תמידית של חוסר. במילים אחרות, מבלי להגדיר יעד להצלחה לא נהיה מכווני מטרה, שהרי ההצלחה הגדולה ביותר היא לראות את עצמנו כמו שמגיע לנו. כן, כן – התהליך והדרך שאנו עוברים מעמתים אותנו עם עצמנו, הרי מאתגר מאוד לחשוב מה יהיו ההצלחות שלנו, מאתגר להתמיד ולכתוב אותן ובייחוד מאתגר להשקיע בעצמנו במה שנראה כ”דבר קטן”.

אז איך מזהים הצלחות?
בקרוב אפרסם מדריך חינמי שילמד כיצד לזהות הצלחות בצורה נכונה. תוכלו למצוא אותו בחנות האתר שבתפריט למעלה. בינתיים, אני מאתגר אתכן לחשוב על 3 הצלחות שהיו לכן השבוע… GO!!!

© All Rights Reserved. Nimrod Yoseffian 2021

האתר עוצב על ידי עינת יוספיאן בניית אתרים