כיצד תשווקי את עצמך או את המוצר שלך?
צ'אט נמרוד
נמרוד יוספיאן ✦

• 5 ינואר 2019 • זמן קריאה 2 דקות

אנשים בעלי הישגים לא עומדים מנגד ונותנים לדברים לקרות - הם גורמים לדברים לקרות

עודכן ב: 1 אוגוסט 2021

“אני קמה בבוקר ואני לא יודעת מה הצעד הבא שאני צריכה לעשות… כלומר, אני יודעת שיש עוד הרבה לעשות אבל איכשהו זה לא קורה. כל דבר מסיח את דעתי ומסיט אותי מהמטרה שלי וכל כך קל לי להתבלבל. זה מתסכל אותי, אני מרגישה כאילו אני מתקדמת צעד אחד ונתקעת שוב ושוב. אני לא נאמנה לעצמי…” – כך אמרה לי לקוחה שלי. ככל הנראה, חסרה לה אסטרטגיה או תכנית ברורה ומאורגנת ולכן היא מתפזרת. נראה שהפיזור משפיע עליה מבחינה רגשית, הרגש משפיע על העשייה וכך נוצר מעגל של תקיעות.

Photo by fauxels from Pexels

“אני לא מסוגלת למכור. אני לא אוהבת לשווק את עצמי, אני לא יודעת איך וזה לא בשבילי. אני לא רוצה את זה.” היא אומרת לי שהיא לא אוהבת לשווק את עצמה או את המוצר שלה ואני אומר לה “את לא מוכרת מוצר, הם קונים ממך ערך!” – תציגי להם את ההצעה אחרי שנתת להם משהו כמו סשן / מתנה / שיחת ייעוץ, ואז הלקוחות שלך יבינו שאת מקצועית ומכאן את תוכלי להציג להם את החבילות שלך. 

אין לך חבילות עסקיות ללקוחות שלך? תייצרי
יש סדר מאוד מסוים שיכול להביא למצב שבו הלקוחות קונים מאיתנו והוא תסריט קנייה. כשיש תסריט מסודר שמסביר ללקוחות שלך מי את, מה את עושה, כמה זמן את עושה את זה, כיצד את עושה את זה, מה הניסיון שלך ומה התשלום עבור השירות – הלקוחות פשוט קונים. 

אין לך תסריט כזה בעסק? רוצי לעשות! בהצלחה:)

© All Rights Reserved. Nimrod Yoseffian 2021

האתר עוצב על ידי עינת יוספיאן בניית אתרים