fbpx

פוסטים בלוג

12 באוגוסט 2020

כיצד יגיעו אלייך לקוחות מדויקים שרוצים לקנות את המוצר שלך?

בתחילת דרכי העסקית, שמתי דגש על מערכות יחסים כשבפועל העשייה שלי התקשרה גם לתחומים נוספים אחרים. כתוצאה מכך, המסר שלי היה מאוד מפוזר וגם הקהל היה לא ממוקד. הרווחתי מעט והייתי תשוש… הבנתי שיש צורך בשינוי.

באמצעות צוות של אנשים וידע שרכשתי והעמקתי בו פיענחתי מי הקהל שהכי מסקרן אותי לעבוד איתו, קהל שיעניק לי תחושה של סיפוק ותמורה מתגמלת. בחנתי את המסרים הישנים שלי והסקתי מסקנות.

מאז, העשייה העסקית שלי מלווה בסדרת שאלות שאני ממליץ גם לך לשאול את עצמך בכל פעם לפני שאת מייצרת תוכן עסקי:

1. כיצד אני —

4 באוגוסט 2020

תעמדי על שלך !

11 באוגוסט 2020

אתמול אבא שלי התעקש ושלח הודעות לגבי פעולה שהוא מאמין שכדאי שאבצע ברכב. הוא הציג את זה כאזהרה מנזק או אסון שעלול לקרות אם לא אטפל בזמן. באותו רגע הרגשתי כעס עצום, הרי אני לא מרוצה כאשר מתערבים לי בעניינים שלי ואומרים לי מה לעשות. אני לא מתחבר לאזהרות מפחידות. המחשבות שלי הפכו שליליות, בתהייה מדוע הוא מפריע לי ומתערב? המוח ומנגנון ההישרדות שלי החלו לפעול והתסכול גבר… 

עצרתי. זיהיתי שאירוע חיצוני מעורר בי רגש שלילי, אבל אני מעוניין לחוות שלווה, ואני ראוי לקשר נעים יותר עם אבי. למזלי, בזכות הידע, הניסיון והכלים שרכשתי עם השנים יכולתי לשנות את התחושות הללו. השקעתי עבודה מחשבתית רבה על מנת שהכעס לא יהפוך להיות מניע להתנהלותי ולא ייצור אצלי אמונה מגבילה –

ומה —

26 ביולי 2020

קורה לך שפתאום התקשורת שלך משתבשת עם אדם קרוב סתם ככה באמצע היום? פתאום הכל נהיה מתוח ולחוץ, את צועקת או מתכנסת והראש טרוד ממחשבות? 

כמובן – גם העסק מושפע מכךזה כדור שלג שמתגלגל ומתגלגל ולוקח זמן רב עד שהוא עוצר… אם תחשבו על זה רגע, מער—

10 בנובמבר 2020

“אני קמה בבוקר ואני לא יודעת מה הצעד הבא שאני צריכה לעשות… כלומר, אני יודעת, יש מלא צעדים אפשריים אבל איכשהו זה לא קורה. כל היסח מניע אותי מהמטרה שלי וכל כך קל לי להתבלבל. זה מתסכל אותי, אני מרגישה כאילו אני מתקדמת צעד אחד ונתקעת שוב ושוב. אני לא נאמנה לעצמי…”

כך אמרה לי לקוחה שלי. הסברתי —

26 ביולי 2020

האם את באמת יודעת כיצד להוביל את הלקוחות שלך לרכישת מוצר?

26 בנובמבר 2020

אם היה לך שיקוי קסמים שיכול לתת לך את הביטחון למכור ללקוח מבלי שתרגישי לא נעים, מה היית עושה? מה היית מרגישה? אם היה לך שיקוי שמסיר את הכיווצ’וץ’ בלב בכל פעם שמגיע מעמד המכירה, או כשלקוח מתנדנד בהחלטה?

מן שיקוי כזה שמחזק את כישורי המכירות שלך במהירות ואף את הניהול העסקי שלך, שיקוי שמעניק לך שלווה לעמוד במרכז הבמה ולבטא את עצמך כמו שאת ראויה ובכלל, שיקוי כזה שיסדר את המחשבה… –

דברים יקרים קשה להשיג והשיקוי הזה יקר, נדיר ויחיד. אבל – את כבר —

1 בדצמבר 2020

מה הקשר בינך (עצמאית) לבין נתיב מילוט צונאמי, תמרור עצור ואין כניסה? 

את מכירה את הרגעים האלה שאת מחפשת נתיב מילוט מצונאמי של עומס רגשות, חששות, משימות ומה לא? 

~ נתיב מילוט מהחיים… ~

כאן מגיע העצור
כנראה שזו —

24 במרץ 2021

“השבוע לא עשיתי כלום”
“פיספסתי לקוח”
“היה שבוע חלש”
“עשיתי מלא טעויות”
“לא הצלחתי לצלם את הסרטון שאמרתי”

 

כשאני שואל לקוחות בתחילת הדרך מה הן ההצלחות שלהן, התשובות המתקבלות הן ההיפך – כל מה שלא עבד. מעציב עוד יותר להבין שכולנו כאלה, הרי נוח לנו באזור הזה שמחפש מה לא עובד, מה לא בסדר, להתייסר. זה הטבע שלנו. ככה אנו ערניים יותר ושורדים.

פה בדיוק העניין – צורת החשיבה הזו מביאה אותנו למצב שבו אנחנו שורדים ולא חיים. מתעסקים באובססיביות בחסר, מצניעים הצלחות. אותן לקוחות, כמובן, מצפות ליצור הצלחות בחיים ובעסקים ולא מבינות מה הן עושות לא בסדר…. 

אז אני אספר לכם, חברים, שלהכיר בהצלחות שלנו זה הבסיס לחיים בריאים. זה הבסיס ליצירה של הצלחות גדולות יותר. זה הבסיס לתקשורת —

שמרי על קשר